تبلیغات
پخش مواد غذایی (لبنیات - خواروبار - آرایشی بهداشتی)بازرگانی صدر دُر ریحان - محصولات یک و یک
img

به وبسایت ما خوش آمدید

با استفاده از یا می توانید بین بخش های مختلف وبسایت جابه جا شوید

وارد شوید

پخش مواد غذایی (لبنیات - خواروبار - آرایشی بهداشتی)بازرگانی صدر دُر ریحان

ادامه

افزایش رقابت و انگیزه بقاء، بسیاری از سازمان‌ها را برآن داشته كه فعالیت‌های خود را بر تولیدات اساسی و توانمندی‌های محوری متمركز كنند. كه این امر مستلزم سرمایه‌گذاری در تحقیقات و ایجاد نوآوری‌های تكنولوژیك می‌باشد. انجام تحقیقات در سازمان‌ها با هدف حمایت از نوآوری صورت می‌گیرد و فعالیت‌های (R&D)  باید فرصت‌های كسب‌ وكار جدیدی خلق كرده و یا كسب‌ وكار فعلی سازمان را متحول نماید.

پیچیدگی‌های تحقیقات مبتنی بر دانش، تكنولوژی، نوآوری و نیز پویایی كسب‌ وكار و بازار، سازمان‌ها را مجبور كرده تا در حجم، مقیاس، موقعیت مكانی و جهت‌گیری فعالیت‌هایشان تجدیدنظر كنند. امروزه (R&D) تاثیر مستقیمی بر نوآوری، بهره‌وری، كیفیت، سطح استاندارد زندگی، سهم بازار و نیز دیگر عواملی كه در افزایش توان رقابتی سازمان‌ها موثر هستند، دارد. با ظهور پدیده جهانی شدن روش‌های كسب تكنولوژی نیز تغییر كرده و روش‌های جدیدی خلق گردیده كه به كشورها و سازمان‌ها امكان دستیابی به تحقیقات در سطوح مختلف را می‌دهد.

در همین راستا شرکت یک ویک در سال 1372 موفق به کسب پروانه تحقیق و توسعه گردید و در همان سال واحد R&D را در مجموعه شرکت احداث نمود که در حال حاضر در چارت سازمانی زیر مجموعه واحد کنترل کیفیت می باشد.

این واحد با بهره گیری از فن آوری روز و تجهیزات مدرن و نیروهای انسانی آموزش دیده، متخصص و ماهر، توانسته است گامی مهم در پیشبرد اهداف عالیه شرکت بردارد که بخش هایی از آن به شرح ذیل می باشد.

- بخش تحقیقات صنعتی:

 این بخش با هدف بررسی مواد اولیه، کاهش ضایعات، استفاده مجدد از ضایعات، جایگزینی مواد، تولید محصولات جدید، بررسی روش های تولید و آزمون در دنیا و انطباق آن با اهداف سازمانی شرکت، تحقیقات در زمینه تشخیص عیوب و رفع آنها، توسعه روش های آزمون، افزایش بهره وری، تحقیق در جهت ایجاد یا تغییر سیستم ها و مکانیزاسیون آنها، ارتباط با مراکز تحقیقات صنعتی و تحقیق داخل و خارج کشور ایجاد گردیده است.

بخش تحقیقات کیفیت :

یکی از عمده فعالیت های این واحد نظارت بر فرآیند تولید محصولات می باشد. در صورتیکه که از طریق واحد های نظارتی، فروش و بازار یابی ایراداتی به محصول گرفته شود و یا اینکه پیشنهادی در خصوص بهبود کیفیت محصول داده شود. این واحد اقدام به اصلاح و بهبود کیفیت محصول بر روی خط تولید می نماید.

بخش تحقیقات تکنولوژی تولید:

یکی دیگر از وظایف این واحد تحقیقات تکنولوژی و به روزآوری تکنولوژی تولید از قبیل نوع بسته بندی، لوازم و تجهیزات، دستگاه ها و .... می باشد که از طریق منابع تحت اختیار، بازدید های دوره ای از کارخانجات پیشرو، ایده و پیشنهاد طبق یک فرمت خاص به همراه آنالیز قیمت و ظرفیت به مدیر ارشد گزارش داده می شود و در صورت تأمین منابع مالی اقدام به تغییر  و جایگزینی تکنولوژی می گردد.

- بخش تحقیقات کشاورزی :

با توجه به اینکه شعار یک و یک (محصول درجه یک از مواد درجه یک) می باشد و مواد اولیه نقش مؤثری بر کیفیت نهائی محصول و قیمت آن دارد، بخش تحقیقات کشاورزی در راستای بررسی ارقام مختلف محصولات کشاورزی با کاربرد صنعتی، بررسی عملکرد و ویژگیهای به زراعی و نیز مقایسه ویژگیهای مهم صنعتی هر واریته و ارائه خدمات کشاورزی به کشاورزان طرف قرارداد شکل گرفته است.

 

 - شرکت در سمینارها و کنگره ها:

برگزاری سمینارهای علمی در شرکت و حضور در سایر همایشهای علمی در راستای استراتژی شرکت که تا کنون در برخی همایش ها و سمینارها بصورت سخنرانی، ارائه مقاله و کسب مقالات برتر در چندین همایش و سمینارهای علمی و حتی برون مرزی که بصورت سخنرانی ارائه گردیده است

آخرین عناوین

رفسنجان تخفیف

رامک

صحت

استخدام اپراتور رفسنجان

محصولات رامک

بازرگانی صدر

نویسندگان

گالری عکس

درباره سایت

شرکت بازرگانی صدر
نواحی تحت پوشش جنوب شرق کشور
تلفن های تماس:
09136684594
فروشگاه اینترنتی رفسنجان تخفیف
www.raztakhfif.ir

اطلاعات تماس، پیوندها و ...

اطلاعات تماس

  • ایمیل
  • مدیر سایت
  • امروز:

آمار سایت

  • بازدید کل:
  • بازدید امروز:
  • بازدید دیروز:
  • بازدید ماه قبل:
  • بازدید این ماه:
  • تعداد مطالب:
  • نویسندگان:

قدرت گرفته از En. Parand